Share |

Toimihenkilöt

Hallitus 2017

Puheenjohtaja:

Heidi Rubin, heidi.rubin@gmail.com  (tuomarikoulutukset)

Varapuheenjohtaja:

Pia Stenlund, pia.stenlund@ornamento.net 

Sihteeri:

Marja Vaanola, suvimarjan.kennel@pp.inet.fi

Samppaantie 486, 20960 Turku

p. 0400 - 112 137

Muut hallituksen varsinaiset jäsenet:

Viivi Alaluusua, viivi.alaluusua@gmail.com

Tiina Korpinen, tiinak1986@luukku.com

Ismo Glad, santamaenkennel@hotmail.com

Juuli Jokela, juuli_54@hotmail.com

Varajäsen:

Johanna Törnberg, johanna@metallikaari.fi

Maria Nurminen, maikkimai@gmail.com

Muut toimihenkilöt

Jäsensihteeri:

Marika Murto, bmmjasen@gmail.com

Rahastonhoitaja:

Ismo Glad, santamaenkennel@hotmail.com

Santamäentie 2, 21570 Sauvo

Toiminnantarkastajat:

Johanna Aalto, jondy@netti.fi

Sarita Keppola

Lehden päätoimittaja:

Deciree Stigzelius bmmlehti@gmail.com

Toimitussihteeri:

Johanna Aalto, jondy@netti.fi

Lehden postitus: 

Tiina Korpinen, tiinak1986@luukku.com

Johanna Törnberg, johanna@metallikaari.fi

Nettisivujen päivitys:

Virpi Pitkänen, bmmwebbi@gmail.com

Facebook sivujen ylläpito:

Marika Murto

Maija Jyrkkä

bmmfacebook@gmail.com 

Näyttelytoimikunta:

Tiina Korpinen/puheenjohtaja, tiinak1986@luukku.com

Riikka Lönnström/rahastonhoitaja, riikka.lonnstrom@gmail.com

Heidi Rubin/tuomarisihteeri, heidi.rubin@gmail.com

Maria Nurminen, maikkimai@gmail.com

Tanja Warto

Yhteyshenkilöitä:

Tottelevaisuus- ja näyttelykoulutus, pääkaupunkiseutu:

Eija Pasanen, eija.pasanen@vantaa.fi

Pelastustiimi:

Laura Maajaakkola

Heidi Clark

Teija Leinonen

pelastustiimi@gmail.com  

Vuoden Voitokkain -kilpailu:

BMMvoitokkain@gmail.com

Match Show-vastaava:

Maija Jyrkkä, maijajyrkka@gmail.com