Toimihenkilöt

Puheenjohtaja Heidi Rubin heidi.rubin@gmail.com
Puheenjohtaja Terhi Lehtonen terhi.tupi@gmail.com
Varapuheenjohtaja Tiina Korpinen tiinak1986@luukku.com
Sihteeri Marja Vaanola
Samppaantie 486, 20960 Turku
suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
p. 0400 112 137
Muut hallituksen varsinaiset jäsenet Viivi Alaluusua viivi.alaluusua@gmail.com
Päivi Pasanen p.h.pasanen81@gmail.com
Miia Katajala miia@tonigardemeister.com
Varajäsenet Johanna Törnberg
johanna@metallikaari.fi


Muut toimihenkilöt
Jäsensihteeri
Marika Murto bmmjasen@gmail.com
Rahastonhoitaja Marja Vaanola
Samppaantie 486, 20960 Turku
suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
p. 0400 112 137
Toiminnantarkastajat 2021 Johanna Uusitalo


Sarita Keppola
Lehden päätoimittaja Marika Nieminen
bmmlehti@gmail.com
Lehden taitto Marika Nieminen bmmlehti@gmail.com
Toimitussihteeri Johanna Uusitalo jondylle@gmail.com
Lehden postitus Tiina Korpinen tiinak1986@luukku.com
Johanna Törnberg johanna@metallikaari.fi
Nettisivujen päivitys Marika Nieminen bmmwebbi@gmail.com
Facebook sivujen ylläpito
Marika Murto
Maija Ojajärvi
bmmfacebook@gmail.com
Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja
Miia Katajala miia@tonigardemeister.com
Näyttelytoimikunta
Rahastonhoitaja
Marja Vaanola suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
p. 0400 112 137
Näyttelytoimikunta
Tuomarisihteeri
Terhi Lehtonen Terhi Lehtonen
terhi.tupi@gmail.com
Näyttelytoimikunta
Jäsenet
Minna LeinonenT
oni Gardemeister
Pelastustiimi ja aikuisten koirien välitys
pelastustiimi@gmail.com
Pelastustiimin rahastonhoitaja Marja Vaanola suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
Vuoden Voitokkain -kilpailu
BMMvoitokkain@gmail.com
Match Show-vastaava Maija Ojajärvi maijajyrkka@gmail.com
Luonnetesti -vastaava Johanna Kuru all.heroes@gmail.com