Toimihenkilöt

Puheenjohtaja Heidi Rubin heidi.rubin@gmail.com
Puheenjohtaja Heidi Rubin (tuomarikoulutukset) heidi.rubin@gmail.com
Varapuheenjohtaja Tiina Korpinen tiinak1986@luukku.com
Sihteeri Marja Vaanola
Samppaantie 486, 20960 Turku
suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
p. 0400 112 137
Muut hallituksen varsinaiset jäsenet Viivi Alaluusua viivi.alaluusua@gmail.com
Ismo Glad santamaenkennel@hotmail.com
Terhi Tupi terhi.tupi@gmail.com
Satu Pörsti satu.porsti@gmail.com
Varajäsenet Johanna Törnberg
johanna@metallikaari.fi


Muut toimihenkilöt
Jäsensihteeri
Marika Murto bmmjasen@gmail.com
Rahastonhoitaja Ismo Glad
Santamäentie 2, 21570 Sauvo
santamaenkennel@hotmail.com
P. 0400 539 464
Toiminnantarkastajat 2020 Johanna Uusitalo


Sarita Keppola
Lehden päätoimittaja Marika Nieminen
bmmlehti@gmail.com
Lehden taitto Deciree Stigzelius bmmlehti@gmail.com
Toimitussihteeri Johanna Uusitalo jondylle@gmail.com
Lehden postitus Tiina Korpinen tiinak1986@luukku.com
Johanna Törnberg johanna@metallikaari.fi
Nettisivujen päivitys Marika Nieminen bmmwebbi@gmail.com
Facebook sivujen ylläpito
Marika Murto
Maija Ojajärvi
bmmfacebook@gmail.com
Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja
Tiina Korpinen
Korventie 4, 11710 Riihimäki
tiinak1986@luukku.com
P. 044 318 6434
Näyttelytoimikunta
Rahastonhoitaja
Ismo Glad santamaenkennel@hotmail.com
Näyttelytoimikunta
Tuomarisihteeri
Heidi Rubin heidi.rubin@gmail.com
Näyttelytoimikunta
Jäsenet
Minna-Liina Pohjoismäki
Satu Heinemaa
Pelastustiimi
pelastustiimi@gmail.com
Pelastustiimi
Rahastonhoitaja
Ismo Glad santamaenkennel@hotmail.com
Vuoden Voitokkain -kilpailu
BMMvoitokkain@gmail.com
Match Show-vastaava Maija Ojajärvi maijajyrkka@gmail.com
Luonnetesti -vastaava Johanna Kuru all.heroes@gmail.com