Toimihenkilöt

Puheenjohtaja
Heidi Rubin (tuomarikoulutukset) heidi.rubin@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Tiina Korpinen
tiinak1986@luukku.com

Sihteeri
Marja Vaanola
suvimarjan.kennel@pp.inet.fi
Samppaantie 486
20960 Turku
p. 0400 112 137
Muut hallituksen varsinaiset jäsenet
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com

Ismo Glad
santamaenkennel@hotmail.com

Juuli Jokela
juuli_54@hotmail.com

Riikka Lounatvuori
lounatkarin@elisanet.fi

Varajäsenet
Johanna Törnberg
johanna@metallikaari.fi

Marjut Korhonen
marjut80@gmail.com

Muut toimihenkilöt

Jäsensihteeri
Marika Murto
bmmjasen@gmail.com

Rahastonhoitaja
Ismo Glad
santamaenkennel@hotmail.com
Santamäentie 22
1570 Sauvo
P. 0400 539 464

Toiminnantarkastajat
Jonne Lampiola
Sarita Keppola

Varalla
Johanna Uusitalo
jondy@netti.fi
Lehden päätoimittaja
Deciree Stigzelius
bmmlehti@gmail.com

Toimitussihteeri
Johanna Uusitalo
jondy@netti.fi

Lehden postitus
Tiina Korpinen
tiinak1986@luukku.com

Johanna Törnberg
johanna@metallikaari.fi

Nettisivujen päivitys
Marika Nieminen
bmmwebbi@gmail.com

Facebook sivujen ylläpito
Marika Murto
Maija Ojajärvi
bmmfacebook@gmail.com 
Näyttelytoimikunta
Tiina Korpinen /puheenjohtaja
tiinak1986@luukku.com
Korventie 4, 11710 Riihimäki
P. 044 3186 434

Ismo Glad / rahastonhoitaja
santamaenkennel@hotmail.com

Heidi Rubin / tuomarisihteeri
heidi.rubin@gmail.com

Jäsenet
Tanja Warto
Minna-Liina Pohjoismäki
Marjut Korhonen
Satu Heinemaa

Pelastustiimi
Laura Maajaakkola
pelastustiimi@gmail.com 

Ismo Glad / rahastonhoitaja
santamaenkennel@hotmail.com

Vuoden Voitokkain -kilpailu
BMMvoitokkain@gmail.com

Match Show-vastaava
Maija Ojajärvi
maijajyrkka@gmail.com