Siirry suoraan sisältöön
Puheenjohtaja

Tiina Korpinen

kennelmammutin@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Päivi Pasanen

p.h.pasanen81@gmail.com

Sihteeri

Marja Vaanola

suvimarjan@gmail.com
0400 112 137
Samppaantie 486, 20960 Turku

Jäsen

Miia Katajala

miia@tonigardemeister.com

Jäsen

Jaana Fingerroos

jaana@f-service.fi

Jäsen

Marika Nieminen

marika@marikawebdesign.fi

Jäsen

Viivi Alaluusua

viivi.alaluusua@gmail.com

Varajäsen

Mari Kostiainen

Varajäsen

Jani Suonperä

Jäsensihteeri

Mari Kostiainen

bmmjasen@gmail.com

Rahastonhoitaja

Marja Vaanola

suvimarjan@gmail.com
0400 112 137, Samppaantie 486, 20960 Turku

Toiminnantarkastajat 2023

Marika Murto
Jenni Tuomaala

Lehden päätoimittaja ja taitto

Marika Nieminen

bmmlehti@gmail.com

Nettisivujen päivitys

Marika Nieminen

bmmwebbi@gmail.com

Facebook sivujen ylläpito

Maija Ojajärvi,
Marika Murto,
Marika Nieminen

bmmfacebook@gmail.com

Luonnetesti -vastaava

Johanna Kuru

all.heroes@gmail.com

Pelastustiimi

pelastustiimi@gmail.com

Tuomarikoulutusvastaava

Päivi Pasanen

p.h.pasanen81@gmail.com

Pelastustiimi rahastonhoitaja

Marja Vaanola

suvimarjan@gmail.com

Vuoden voitokkain kilpailu

Viivi Alaluusia

bmmvoitokkain@gmail.com

Puheenjohtaja ja tuomarisihteeri

Auli Tanninen

bmmnayttelytmk@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Hanna Palos

Sihteeri ja toimistopäällikkö

Jussi Palmula

Taloudenhoitaja

Leenakaisa Mäntymaa

Järjestelypäällikkö

Timo Mäntymaa

Rahastonhoitaja

Marja Vaanola

suvimarjan@gmail.com

Puheenjohtaja

Mirva Tervakari

sccyry@gmail.com

Sihteeri

Tiina-Mari Kannisto

sccy.sihteeri@gmail.com

Jäsen

Siiri Touronen-Peltomaa

Jäsen

Sonja Touronen